HOTLINE+420 606 230 000 Webmail Antee.cz Návodový web
Drobečková navigace

Aktuality > Články > Novinky v aktualitách, emailu a IPO editoru

Novinky v aktualitách, emailu a IPO editoruDatum konání:
24.11.2015

Vážení zákazníci,

neustále se snažíme vylepšovat poskytované produkty a služby tak, aby pro vás, naše zákazníky, bylo jejich používání co nejpříjemnější a nejjednodušší a zároveň se jednalo o služby, které potřebujete pro efektivní práci se službami spojenými s prezentací na internetu.

Rádi bychom Vás proto informovali o nejdůležitějších novinkách, které jsme již připravili nebo brzy připravíme. Týkají se především nového, kompletně přepracovaného webového rozhraní pro přístup k emailům, přepracování modulu pro rozesílání aktualit pomocí emailů a plánovaného vylepšení IPO editoru.

Novinky ve webovém rozhraní pro přístup k emailům, které jsme právě nainstalovali

NOVÝ VZHLED, který odpovídá nové korporátní identitě Antee. Nový vzhled se přepne automaticky. Pokud byste si z nějakého důvodu chtěli ponechat grafiku původní, můžete tak učinit v nastavení uživatelského rozhraní, kde si ze vzhledů vyberte „Antee-red“. Věříme však, že vás nový vzhled osloví stejně jako nás.

MOBILNÍ VERZE, díky které budou vaše emaily maximálně přehledné, i když se připojíte z mobilního zařízení či tabletu.

  • Mobilní verze se vám aktivuje automaticky při přihlášení z telefonu či tabletu.
  • Mobilní verzi můžete zároveň aktivovat pro jakékoliv zařízení kliknutím na ikonu "Mobilní verze", která se nachází po přihlášení do webového rozhraní vlevo nahoře.

VYHLEDÁVÁNÍ VE VŠECH SLOŽKÁCH, které si ve svém emailu vytvoříte. Tuto funkci si přáli hlavně ti z vás, kteří používají velké množství složek, a hledání konkrétního emailu pro ně znamenalo vyhledávat v každé z nich zvlášť.

NASTAVENÍ AUTOMATICKÉ ODPOVĚDI ČI JINÉHO FILTRU NA KONKRÉTNÍ DATUM, což využijete např. při odjezdu na dovolenou. Ve filtrech se dá totiž nově nastavit, od kdy do kdy se má automatická odpověď či jiný filtr, používat. Postup, jak lze filtr automatické odpovědi nastavit, naleznete na návodovém webu.

OZNAČOVÁNÍ EMAILU ZDA SE JEDNÁ ČI NEJEDNÁ O SPAM. Přímo v emailu nyní můžete email označit, zda se jedná o "SPAM". Email se automaticky přesune do složky "Koš" (případně pokud máte nastavenou do spam složky) a uvedený email je předán anti-spamovému filtru na našich serverech. Obráceně je také možné označit u emailu že se o spam nejedná.

NOVÝ HTML EDITOR, který vám umožní lepší práci s HTML zprávami v emailu. Zobrazování všech HTML tagů je v nové verzi mnohem kvalitnější. Můžete se určitě spolehnout na to, že váš email se zobrazí příjemci přesně tak, jak jste jej odeslali.

RYCHLEJŠÍ NAČÍTÁNÍ emailové schránky, což uvítají hlavně ti z vás, kteří mají schránku větší než 1 GB. Potřebujete větší kapacitu emailové schránky? Kontaktujte nás, vaši schránku můžeme zvětšit až na 5 GB.

Novinky v aktualitách

ROZESÍLÁNÍ AKTUALIT JSME KOMPLETNĚ PŘEPRACOVALI, TAKŽE NYNÍ BEZ PROBLÉMU FUNGUJE I V HTML FORMÁTU. Můžete tedy libovolně používat veškeré funkce IPO editoru (včetně obrázků a odkazů), které se příjemcům zobrazí v podobě, jakou připravíte. Navíc můžete dopředu naplánovat datum, kdy chcete aktualitu publikovat. Zároveň si při přípravě aktuality můžete nejprve odeslat "testovací email", kde ověříte, zda je výsledný email opravdu takový, jaký očekáváte.

NOVÉ ODPOVĚDI PŘI REGISTRACI, ČI ZMĚNĚ REGISTRACE. Kompletně jsme přepracovali texty, které se z aktualit posílají návštěvníkům při registraci, změně registrace nebo jejím ukončení. Nejen, že tyto texty odpovídají legislativním požadavkům, ale jsou zároveň srozumitelnější a přehlednější. Každý z textů si nově můžete libovolně přizpůsobit konkrétním požadavkům v nastavení aktualit.

Tyto změny Vám pomohou v efektivní komunikaci s návštěvníky jak po vizuální, tak po obsahové části.

Novinky v IPO editoru, které zprovozníme v lednu

NÁHLED = REALITA. Neboli to, jak se vám stránka zobrazí při editaci, bude odpovídat přesně tomu, jak ji po uložení uvidí návštěvníci Vaší webové prezentace, a to včetně umístění. Přesuneme tlačítko „Upravit“ tak, aby se stejně zobrazovala i pozice textu, nově budete editovat stránky tlačítkem, které se zobrazí po celém pravém okraji stránky. To ocení především zákazníci s dlouhými texty na jedné webové stránce.

NOVÝ SPRÁVCE SOUBORŮ, který usnadní práci s obrázky a dokumenty.spravce souboru, IPO Editor

  • Nově budete mít možnost vyhledávat podle názvu souboru, zatímco nyní je možné vyhledávat jen podle prvního písmena.
  • K souborům můžete přidávat štítky a vyhledávat také podle nich.
  • Díky filtrování půjdou soubory různě řadit, např. podle data vložení, abecedy apod.
  • Na web bude možné vkládat i více souborů najednou.

SNADNĚJŠÍ KOPÍROVÁNÍ, díky kterému bude možné kopírovat obsah do IPO editoru přímo a formátování se upraví automaticky. Už tedy nebude nutné používat funkci „vložit z Wordu“. Tuto funkci jsme i přesto v novém IPO editoru ponechali.

OTEVÍRÁNÍ ODKAZŮ V NOVÉM OKNĚ. Ať už půjde o stránku vašeho webu nebo odkaz na partnerský web, bude možné si snadno nastavit, aby se otevřely v novém okně.

LEPŠÍ PRÁCE S TABULKAMI. Zarovnávání a volba barevného vzhledu bude jednodušší. Celkově se vám s tabulkami lépe pracovat.

Novou verzi IPO editoru pro vás zprovozníme během měsíce ledna, o přesném termínu Vás budeme informovat. Již nyní si můžete nový IPO editor vyzkoušet a to v novém webovém rozhraní pro přístup k emailům. Stačí pro vytváření emailové zprávy použít HTML editor. Pro přepnutí je třeba kliknout na šipku směřující dolů vedle "Odesílatele" a poté zvolte "Typ editoru zpráv" HTML, případně v nastavení zvolit "Vytvářet HTML zprávy" - vždy.

Věříme, že vás tyto novinky zaujmou. Pokud by vám jakákoli z nových funkcí nebyla úplně jasná, neváhejte kontaktovat naši zákaznickou podporu, kde vám ochotně pomohou, případně se podívejte na nově připravený web zákaznické podpory http://navody.antee.cz.

Za celý tým Antee,

Ing. Petr Friml
výkonný ředitel


Menu

Žádná aktualita k zobrazení.

Přihlášení do IPO

Přihlášení do IPO