HOTLINE+420 606 230 000 Webmail Antee.cz Návodový web
Drobečková navigace

Aktuality > Články > Šťastné, veselé a plné novinek z ANTEE

Šťastné, veselé a plné novinek z ANTEEDatum konání:
22.12.2014

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom vás informovali o nejdůležitějších novinkách roku 2014 a upozornili, co chystáme na začátek příštího roku. Začneme tím nejpodstatnějším, co jsme pro vás v letošním roce připravili.

Nový přístup k e-mailům

Výrazně jsme vylepšili infrastrukturu e-mailů. Naši vývojáři připravili nové webové rozhraní, přes které do svých e-mailů vstupujete. Toto nové prostředí znamená řadu výhod, ke své poště se např. snadno dostanete i z mobilního telefonu a tabletu. Zároveň jsme navýšili velikost vašich schránek, a to na 1 GB. Pokud ale potřebujete, může být e-mail ještě větší, stačí kontaktovat naši technickou podporu. Nová infrastruktura znamená také kvalitnější zálohování a lepší zabezpečení.

Snadnější editaci bočních sloupců

V listopadu letošního roku jsme vylepšili editaci bočních sloupců. Boční sloupce nově fungují ve stejném redakčním systému, který používáte pro celý web. Díky tomu můžete dát do pravého i levého sloupce libovolný obsah a lze sem vložit i zdrojový kód. Již vás tedy nebude omezovat pouze vybraná nabídka funkcí.

Tato změna byla automaticky aktivována zákazníkům,kteří ve sloupcích neměli žádný obsah (popř. sloupce nebyly graficky upravené). Pokud do této skupiny klientů nepatříte, kontaktujte naši technickou podporu a kolegové vám tuto novinku rádi aktivují.

 

Vylepšenou editaci hlavičky a patičky webu

Lépe se vám také bude pracovat s hlavičkou a patičkou webu. Sami sem nyní snadno vložíte text i obrázky, a to do všech jazykových variant. Nové nastavení naleznete ve „Vzhledu“ pod položkou „Nastavení hlavičky a patičky“.

 
Co chystáme na rok 2015

Upgrade redakčního systému

Na začátek příštího roku chystáme velké vylepšení celé infrastruktury všech webových prezentací redakčního systému IPO. Přinese vám to mnoho výhod, např. rychlejší načítání stránek jak v editaci, tak při zobrazování webové prezentace, zkvalitníme zabezpečení i zálohování a spoustu dalších funkcí spojených s provozem vašeho webu.

SMS zprávy přímo z redakčního systému

Brzy vám představíme nový modul pro rozesílání SMS. Zprávy budou odcházet přímo z redakčního systému IPO a bude to podobně jednoduché, jako když posíláte aktuality e-mailem. O tom, kdy přesně modul zprovozníme, vás budeme informovat na začátku příštího roku.


Přání do Nového roku 2015

Nechceme vás zdržovat od pečení cukroví a nákupu dárků, proto jsme vybrali opravdu pouze to nejdůležitější z toho, co jsme pro vás připravili. Další novinky budou brzy následovat, i příští rok totiž budeme zkvalitňovat naše služby a zásobovat vás informacemi, a to především prostřednictvím webové stránky http://ipo.antee.cz.

Děkujeme za vaši přízeň a za celý tým ANTEE vám přejeme příjemné a klidné prožití svátků vánočních, bohatého Ježíška a spoustu radosti v novém roce.

Za celý tým ANTEE

Ing. Petr Friml
výkonný ředitel


Menu

Žádná aktualita k zobrazení.

Přihlášení do IPO

Přihlášení do IPO