HOTLINE+420 606 230 000 Webmail Antee.cz Návodový web
Drobečková navigace

Aktuality > Články > Rychlejší načítání, důvěryhodnější web, novinky v modulu "Eshop" a další

Rychlejší načítání, důvěryhodnější web, novinky v modulu "Eshop" a dalšíDatum konání:
28.3.2017

Vážení zákazníci,

v minulých týdnech jsme vylepšili serverovou infrastrukturu redakčního systému IPO a díky tomu se budou vaše webové prezentace načítat rychleji. Kvůli nutným úpravám došlo k několika drobným výpadkům načítání, které jsme se snažili umístit do brzkých ranních hodin a také jsme zaznamenali několik DDOS útoků na Vaše webové prezentace. S tímto ohledem upravujeme konfiguraci nových zařízení tak, aby byly vaše webové prezentace lépe chráněny před útoky. Zároveň vám zdarma nabízíme bezplatný modul „HTTPS přístup“, díky kterému bude váš web důvěryhodnější, bezpečnější a bude se načítat pomocí nového internetového protokolu HTTP/2. Jak tento modul získáte? Stačí, když kontaktujete svého obchodního zástupce a požádáte ho o zprovoznění HTTPS.

Co všechno získáte zdarma?https.jpg

Jakmile vám zprovozníme HTTPS připojení, získáte bezplatně tyto výhody:

  • HTTPS je šifrovaný přístup a díky tomu se výrazně zlepší zabezpečení vašeho webu, který bude mnohem lépe chráněný proti hackerům.
  • Váš web bude důvěryhodnější a při rozhodování o nákupu bude pro návštěvníky zajímavější než stránky konkurence. Internetové prohlížeče totiž označují jako nedůvěryhodné ty weby, které nabízejí možnost zadání hesla nebo čísla platební karty a nepoužívají bezpečný přístup. Proto je toto připojení naprostou nezbytností pro ty z vás, kteří mají moduly eshop a (nebo) přihlašování uživatelů.
  • Pravděpodobně se vám zvýší návštěvnost – weby, které mají HTTPS, totiž některé vyhledávače hodnotí lépe.

Kolik s námi ušetříte?

Řádově tisíce korun. Tolik byste totiž ročně zaplatili za HTTPS certifikát, a to nepočítáme náklady na jeho zprovoznění.

Co jsme pro vás ještě připravili nového?

1. Emaily – nově může mít vaše emailová schránka velikost až 20 GB.

2. Eshop 

  • Celý proces objednávky je nyní responzivní, takže vaši zákazníci si mnohem snáze objednají z mobilního telefonu.
  • V přehledu objednávek se správně zobrazují i produkty, které byly z eshopu odstraněny, případně se změnila jejich cena.
  • Opravili jsme zaokrouhlování a výpočet DPH v celém eshopu, upravili jsme filtrování produktů v eshopu i katalogu.
  • Více informací o modulu "Eshop" a provedených změnách.

3. Kontaktní formuláře

  • Vylepšili jsme přístup ke kontaktním formulářům z mobilních zařízení, takže jejich vyplňování na mobilech bude pro návštěvníky jednodušší.
  • Zvýšili jsme ochranu formulářů proti zneužití, což v praxi znamená, že vám z nich nebudou chodit spamy. Tuto funkci vám na požádání aktivuje technická podpora.

Nadále pracujeme na dalších novinkách, o kterých vás budeme informovat.

Za tým ANTEE
Ing. Petr Friml
výkonný ředitel

 

 


Menu

Žádná aktualita k zobrazení.

Přihlášení do IPO

Přihlášení do IPO