HOTLINE+420 606 230 000 Webmail Antee.cz Návodový web
Drobečková navigace

Aktuality > Články > Spustili jsme pro vás nové datové úložiště. Jak ho můžete využít?

Spustili jsme pro vás nové datové úložiště. Jak ho můžete využít?Datum konání:
4.12.2017

Vážený zákazníku,

víte, že Antee vám nabízí prostor na nově modernizovaném datovém úložišti, kam si můžete bezpečně uložit velká data? A že toto úložiště můžete také propojit se svým webem a využít ho k rozvoji stránek nebo vytváření vlastních aplikací? Naše datové úložiště, tzv. FTP server, využívá nejnovější technologie a níže najdete informace o tom, jak konkrétně vám může pomoci.

Úschova velkých dat

Každému z vás jsme schopni poskytnout úložiště, jehož kapacita bude v řádech gigabitů – konkrétní velikost vašeho FTP vám podle individuálních potřeb pomůže spočítat váš obchodník.

Rozvoj webových stránek

Nemáte ještě na svých stránkách virtuální prohlídku? Potřebujete na své stránky dát video nebo třeba nahrávky obecního rozhlasu, záznamy z webkamer atp.? Tyto a podobné prvky se nedají nahrát přímo na web, protože jsou příliš velké. Můžete je ale umístit právě na úložiště dat, které se dá s webovou prezentací jednoduše propojit a obsah uložený na FTP se pak bude zobrazovat na webu.

Podívejte se na příklady webů, kde to takhle funguje: hlášení rozhlasu obce Petrov nebo videa jezdecké společnosti Equitana.

Provoz a vytváření vlastních aplikací

Máte a nebo si chcete začít vytvářet vlastní aplikace na míru vašim potřebám? Můžete je provozovat přímo v datovém úložišti a opět je pak propojit s webem tak, aby se na webových stránkách zobrazovaly.

Tady jsou příklady zákazníků, kteří si už své aplikace tímto způsobem vyvíjí https://sos-sou.chrudim.cz/rozvrhy-ucitelehttp://kronika.obecsvijany.cz/.

Technické informace

Jak už bylo řečeno, naše datové úložiště prošlo v posledních měsících kompletní modernizací a nově využívá tyto technologie:

Dokáže automaticky vytvářet HTTPS certifikáty, což je zásadní pro bezpečnost uložených dat. Také to znamená, že obsah uložený na FTP se objeví na vašich webových stránkách i v případě, že už na nich máte zapnuté HTTPS.

Obsahuje nejpoužívanější verze programovacího jazyka PHP: 5.6, 7.0, 7.1 a připravujeme i nejnovější verzi 7.2. To uvítají hlavně ti z vás, kteří si v datovém úložišti chtějí vyvíjet aplikace. S novějšími verzemi programovacího jazyka je totiž jejich vývoj snadnější a načítání aplikace rychlejší.

Máte zájem o datové úložiště? Nebo se chcete na něco zeptat? Kontaktujte svého obchodníka.

Za tým ANTEE
Bc. Petr Němeček
obchodní ředitel


Menu

Žádná aktualita k zobrazení.

Přihlášení do IPO

Přihlášení do IPO