HOTLINE+420 606 230 000 Webmail Antee.cz
Drobečková navigace

Aktuality > Články > Antee partnerem benefičního Večera pro klášter

Antee partnerem benefičního Večera pro klášterDatum konání:
5.8.2017

Vážení zákazníci,

rádi bychom vás pozvali na 14. ročník benefičního Večera pro klášter, který se koná 5. srpna v klášteru Chotěšov na Plzeňsku od 14 do 24 hodin a Antee patří mezi jeho partnery. Výtěžek z akce půjde na opravu této barokní stavby, která je na seznamu 100 nejohroženějších památek světa. 

Chotěšov a AnteeProgram Večera pro klášter Chotěšov

Tuto zajímavou benefiční akci podporujeme. Pro spolek Chotěšovská vlna, který večer pořádá, jsme pouze za minimální náklady vyrobili web www.vecerproklaster.cz a tyto stránky bezplatně provozujeme.

Program večera

Během večera vystoupí Ivan Hlas, Vladimír Mišík a řada dalších muzikantů, těšit se můžete i na historický program zahrnující ukázky výcviku mušketýrů, výstavy, řemeslný trh, soutěže pro děti a mnoho dalšího. Návštěvníci se také mohou zúčastnit prohlídek věže, konventu, sklepení a dalších nádherných míst, která jsou jinak přístupná jen po objednání. Více informací o programu najdete na zmíněném webu. Podívejte se i také níže pod tuto aktualitu, kde jsme pro vás připravili různé zajímavosti týkající se kláštera.

Přijeďte první sobotu v srpnu do Chotěšova, bavte se a podpořte dobrou věc. Jako jeden z pořadatelů se na vás těší

Petr Němeček
obchodní ředitel Antee

Zajímavosti o klášteru Chotěšov

  • Spolek Chotěšovská vlna je skupina dobrovolníků mezi 25 až 35 lety, kteří začali do kláštera jezdit na dobrovolnické brigády už jako teenageři a posléze se pustili do organizování benefičního večera.
  • Klášter je velmi oblíbený u filmařů. Točily se zde 3 sezóny v pekle, Andělská tvář, Česká spojka a další české i zahraniční snímky. Chotěšov spatříte třeba i ve videoklipu – F. A. Brabec tu s Lucií Vondráčkovou natáčel Hodinu duchů.
  • Mezi 100 nejohroženějších památek zařadila klášter americká nadace World Monuments, na jejímž seznamu jsou i takové pamětihodnosti, jako Velká čínská zeď.

 


Menu

Vážení zákazníci,

z důvodu upgradu našich serverů máme dnes od hh:mm do hh:mm krátkou odstávku. Během této pauzy není možné editovat obsah Vašich webových stránek. Dostupnost stránek pro Vaše návštěvníky je bez omezení.

Děkujeme za pochopení
Tým Antee

Přihlášení do IPO

Přihlášení do IPO